Планування весілля Event-агенція Ovatio
Замовте собі свято

(050) 372 39 91

Ми в соц. мережах:

Планування весілля

Будучи гостями на весіллі друзів, знайомих чи родичів, ми часто думаємо: «На моєму власному весіллі все буде ідеально – сукня ідеально сидітиме по фігурі, взуття не мулятиме, тамада не нап’ється, фотографії будуть дійсно якісними, меню буде продумане, і в усіх гостей залишаться найкращі спогади про наше весілля!..».

Але коли діло доходить до практичних моментів організації весілля, виявляється, що не так все й просто, як здається на перший погляд.

 

Планування весілля – досить складна річ, враховуючи те, скільки часу, нервів і грошей на телефонні дзвінки треба витратити, аби визначитися з усіма деталями чи не найбільшого свята у Вашому житті!

 

На Заході (в Європі, США) організацію весілля прийнято довіряти професіоналам своєї справи – весільним розпорядникам. Весілля в Україні – не менш складна процедура, ніж за кордоном, але, як показує досвід, наречені навіть не підозрюють про існування такої людини, якій можна довірити організацію свята... Існують думки, що:

1) це пункт, на якому можна зекономити;

2) дозволити собі весільного розпорядника можуть тільки заможні наречені;

3) організацію весілля не варто довіряти іншій людині, оскільки вона не вловить ідею/настрій/стиль весілля...

Але насправді весільний розпорядник – це не просто будь-яка людина, це справжній професіонал, знавець своєї справи!

В коло його обов’язків входить консультування наречених та їх батьків щодо організаційних моментів, обрядів, контроль за усім процесом підготовки, проведення свята, реагування на форс-мажорні обставини (без яких зазвичай не обходиться жодне весілля).

І навіть не думайте перекладати всі турботи на плечі батьків чи друзів – без сумніву, вони могли би бути корисними в плані якихось цікавих ідей, але їх втілення краще довірити весільному розпоряднику, який підкаже, яким чином зробити найкраще, не забуде про жодну деталь і застереже від зайвих витрат.

Він несе відповідальність за вирішення всіх проблем чи конфліктів, які можуть виникнути в процесі весілля. Наприклад, ресторан може відмовитись від обслуговування бенкету через те, що наречені обрали музичне оформлення, відмінне від існуючого в даному ресторані, або фотограф раптово захворіє і не зможе з’явитися на весіллі, чи, як часто трапляється, наречений забуде взяти паспорти в РАГС…

Статися може багато чого, але Ваш святковий настрій буде врятовано завдяки професіоналізму весільного розпорядника! Тому що ми розуміємо: навіть найкращий сценарій весілля, продуманий до найдрібніших деталей, не може гарантувати бездоганної злагодженості у роботі усіх задіяних осіб. А отже, Ви можете бути спокійні: весільний розпорядник знайде рішення будь-якої проблеми!..

Вам залишиться лише насолоджуватися весіллям своєї мрії!!!

Архів новин