Постановка весільного танцю, постановка першого танцю, весільний танець Event-агенція Ovatio
Замовте собі свято

(050) 372 39 91

Ми в соц. мережах:

Постановка весільного танцю

Танець - це маленька модель життя в декількох хвилинах,

зі своїми емоціями та переживаннями...

    Танець – це історія, передана рухами тіла. Якою була Ваша історія, що підвела  до такої важливої події? Коли Ви виходите на майданчик, щоб затанцювати «перший весільний танець», то опиняєтесь в центрі уваги батьків, друзів, родичів – гостей свята. Усі з нетерпінням чекають «розповіді» Вашої історії кохання!!! Якою вона буде? Веселою? Романтичною? Ніжною? Зворушливою?  Казковою? 

    Танцювати «перший весільний танець» - гарна традиція багатьох країн світу. Та як можна зробити  його особливим, цікавим та неповторним? Як перетворити його  на захоплюючий, казковий та неповторний  момент Вашого весілля? Вишуканий весільний танець, що відповідатиме стилю та формату Вашого весілля,  залишатиметься у пам’яті  на все життя, а гості із захопленням  ще довго згадуватимуть побачене… Пісня, вибрана Вами, може стати сімейною! Адже вона – неповторна мелодія любові.  А сам танець зможете виконувати і на річницях Вашого весілля!

     Пам’ятайте: танець – це маленька модель життя в декількох хвилинах зі своїми емоціями та переживаннями, - це неповторна  історія саме ВАШИХ почуттів!!!

    Покажіть глибину Ваших почуттів у танці!!! Поєднайте у ньому миті радості та краси, спогади про першу зустріч!!!

   Найкращі хореографи України допоможуть Вам зробити цей момент захоплюючим видовищем! Довіртеся професіоналам! Особисто для Вас вони розроблять постановку першого весільного танцю, враховуючи Ваші побажання, вподобання, стиль та формат Вашого весілля!

   Традиційно для першого танцю вибирають Вальс – Віденський або Фігурний. Наші хореографи можуть поставити для Вас як Вальс, так і будь-який танець: пристрасне Танго, елегантний Фокстрот, зворушливу Румбу, молодіжний Хіп-хоп, сучасний Брейк-данс, американський Свінг, народні танці, гарячу бразильська Самбу, запальну Бачату та багато іних в залежності від Ваших побажань та вподобань.

    Спільні заняття  з танців укріплять Ваші стосунки та почуття. Ви отримаєте справжнє задоволення від тренування!

    Event-агенція «Ovatio!» надає ексклюзивні послуги при постановці першого весільного танцю. З нами працюють найкращі хореографи України. При бажанні, Ви також можете подумати про спеціальне вбрання для "першого танцю", а професійний фотограф закарбує найкращі моменти з Вашого весілля!!!

    При комплексному замовленні весілля постановка першого весільного танцю – БЕЗКОШТОВНА!!!

Філософія танцю...

 

 

 

Архів новин