Лідерами не народжуються, ними стають!!! Event-агенція Ovatio
Замовте собі свято

(050) 372 39 91

Ми в соц. мережах:

Лідерами не народжуються, ними стають!!!

Лідерами не народжуються, ними стають... А харизматичними лідерами стають разом з професійними тренерами ГК "Територія Бізнесу".

Успішність, краса, гідність, харизма…

Своїми враженнями ділиться чарівна ведуча тренінгу Тетяна ХВОСТЕНКО:

"ХАРИЗМА – це потужне поєднання впевненості, внутрішньої сили, чарівності, вміння надихати, переконувати і вести за собою. Це внутрішня сила і, як будь-яка сила – є величина фізична, тому має чудову властивість, за певних умов збільшуватись.

Актуальність обраної теми заходу полягає в тому, що в умовах зростаючої бізнес-конкуренції і росту вимог до якості роботи адміністративно-управлінського персоналу підвищується значимість лідера і лідерських вмінь менеджерів, які забезпечують вміле та ефективне управління робочою групою або командою.

Для визначення якостей харизматичного лідерства не обійшлось без творчих завдань, під час яких учасники, застосовуючи свій потенціал, створили колажі «Харизматичний чоловік», «Харизматична жінка» та «Харизматична особистість». Аналізуючи проведену роботу, група прийшла до висновку про відмінності природи харизми жінок і чоловіків.

Крім цього, учасниками були виконані практичні вправи з розвитку якостей харизматичної людини. Особливо активно та емоційно пройшло практичне застосування покрокової інструкції втілення ідеї. Учасниці отримали змогу спробувати свої можливості презентувати власні ідеї та запалити інших учасників бажанням допомогти втілити ці ідеї, спробувати свою «внутрішню силу» впливу, продемонструвати свої якості харизматичного лідера.

Лідерами не народжуються  ними стають!!! Лідерами не народжуються  ними стають!!! Лідерами не народжуються  ними стають!!! Лідерами не народжуються

Тренінг пройшов в теплій та дружній атмосфері. Але ж головна подяка за професійно проведену роботу з організації заходу директору Event-агенції «Ovatio!» Наталії Михайлів. Відчувалося не тільки професійне ставлення до своєї справи, але й щирість, доброзичливість, відверта чуйність до кожної учасниці від пані Наталії, яку одноголосно група визнала найхаризматичнішою серед учасниць заходу.

Найактивніші учасниці отримали сувеніри на згадку. І мені, як ведучій на даному відкритому тренінгу, було дуже приємно чути слова подяки на мою адресу.

Від себе хочу побажати всім учасницям успіхів та натхнення, а найголовніше, жіночого щастя. Неодноразово під час тренінгу звучала думка, що бути щасливою та успішною може тільки та жінка, яка кохана і сама кохає. Тому побажання учасників провести наступний захід про силу жіночого начала, було доречним і актуальним. І якщо говорити в темі нашого тренінгу, то мабуть Весна - харизматична пора року.

Отож, чарівної весни Вам та великого кохання!"

Приєднуємося до цих побажань і запевняємо: святкова агенція "Ovatio!" продовжує розвиватися і покращувати якість своїх послуг для Вашого задоволення!!!

 

 

Архів новин