Вік живи - вік учись!.. (тренінг 14-15 березня 2012 р.) Event-агенція Ovatio
Замовте собі свято

(050) 372 39 91

Ми в соц. мережах:

"Вік живи - вік учись!.."

  Філософія нашої компанії базується на повному розумінні та максимальному задоволенні потреб клієнта. Креативність та професіоналізм нашої команди, а також велика мережа партнерів, які здійснюють свою діяльність в усіх сферах івент-індустрії, дозволяють стверджувати: нам під силу свято будь-якого формату та розмаху!

  Ми прагнемо забезпечити відмінну організацію заходу з дотриманням високих стандартів обслуговування, саме тому наша івент-агенція прагне постійно вдосконалюватися, покращувати якість послуг, які ми надаємо.

   В цьому плані хотілося б відмітити позитивні результати співпраці з групою компаній «Територія бізнесу», які вже зарекомендували себе на ринку консалтингових та тренінгових послуг як надійний партнер та професіонали своєї справи.

  На власному досвіді переконалися в ефективності тренінгових програм та методик, розроблених провідними бізнес-тренерами «Території бізнесу». 14-15 березня успішно пройшов корпоративний тренінг на тему "Стратегія і тактика активних продажів у event-бізнесі".

Тренінг навчання персоналу підвищення кваліфікації територія бізнесу Тренінг навчання персоналу підвищення кваліфікації територія бізнесу Тренінг навчання персоналу підвищення кваліфікації територія бізнесу Тренінг навчання персоналу підвищення кваліфікації

  Розуміючи необхідність подальшого професійного росту та підтримки тісних стосунків з нашими друзями та партнерами, event-агенція «Ovatio!» продовжує розвиватися в усіх напрямках, в тому числі – покращувати навички управління та лідерські якості шляхом участі у тренінгу на тему «Як стати харизматичним лідером», спеціально розробленому фахівцями групи компаній «Територія бізнесу».

 

Архів новин