Дитяче свято "під ключ" Event-агенція Ovatio
Замовте собі свято

(050) 372 39 91

Ми в соц. мережах:

Дитяче свято "під ключ" - це ідеально продумана концепція Вашого свята, розробку та втілення якої Ви повністю покладаєте на плечі професіоналів. Івент-менеджери мають суттєвий досвід організації святкових подій, що дозволяє відчутно зекономити Ваш час, гроші та зусилля, а найголовніше - уникнути непорозумінь під час самого свята... Зрештою, це особливе мистецтво - мистецтво дарувати усмішки, гарний настрій, захоплення та яскравий сміх дітлахів!

Найголовніша частина в організації свята "під ключ" - розробка тематики і сценарію свята. На цьому етапі підбирається місце святкування відповідно до кількості осіб та бажаного меню, враховуються такі нюанси як, наприклад, вікова категорія діток, співвідношення хлопці/дівчата, вподобання та особливості характеру та ін.

Наступний етап - продумування супутніх елементів: декор приміщення (поліграфія, аеродизайн, флористика, текстиль і т.д.), музичний супровід, підбір ведучих та/або аніматорів, сюрпризи та подарунки... Також не слід забувати про фото- та відеозйомку, адже так приємно мати змогу згадати все в деталях...

І нехай Вас не турбують такі моменти, як виготовлення тематичних запрошень, зустріч аніматорів, доставка святкового торту чи купівля свічок - все це та багато іншого входить в обов'язки Вашого персонального координатора свята. Ви ж не хочете пропустити особливі моменти в житті Вашого малюка?

Довірте організаційні моменти професіоналам і насолоджуйтесь невимушеною атмосферою свята!
 

{module:like,}

Архів новин