«OVATIO!» 1 рік! Event-агенція Ovatio
Замовте собі свято

(050) 372 39 91

Ми в соц. мережах:

«OVATIO!» 1 рік!

26 грудня 2012 року в радісному очікуванні Новорічного дива та Різдвяної казки, наша івент-агенція відсвяткувала не менш вагому подію – свій перший День народження!!! Святкували в колі наших найближчих друзів та партнерів, приймали вітання від улюблених клієнтів, раділи своїм успіхам і будували грандіозні плани на наступний рік…

Приємно усвідомлювати, як багато ми досягли, які чудові в нас партнери і клієнти, скільки задумів і креативних ідей було втілено в життя!..

Ми дякуємо всім, хто був разом з нами протягом цього року, допомагав приносити радість і реалізовувати всі бажання наших клієнтів, і сподіваємось, що наші найбільш гучні проекти ще попереду.

«Ovatio!» вітає всіх з Новим роком і Різдвом Христовим! Нехай у Ваших душах завжди панує мир, любов і Божа благодать! Міцного здоров’я, гарного настрою і нехай свято супроводжує Вас кожного дня!!!

день народження оваціо  день народження ovatio день народження оваціо  день народження ovatio день народження оваціо  день народження ovatio день народження оваціо  день народження ovatio

Архів новин