Дитяча інтерактивна онлайн гра - Мишеняткова абетка Event-агенція Ovatio
Замовте собі свято

(050) 372 39 91

Ми в соц. мережах:

Дитяча інтерактивна онлайн гра - Мишеняткова абетка

 

Команда "Ovatio!" взяла участь в презентації першої інтерактивної мобільної української абетки на 19 Форумі видавців у Львові (2012р.)

Дитяча онлайн гра - Мишеняткова абетка - це весела гра, де малюки разом із батьками чи самостійно можуть  захоплююче грати та спостерігати, як оживають веселі ігрові персонажі.

Гра абетка створена не лише з навчальною метою, а й для загального інтелектуального розвитку дитини. Адже у абетці дитина не тільки вивчатиме букви, а й познайомиться з різними предметами, які досі їй були не знайомі, довідається про те, які звуки видають різні живі та неживі істоти, що оточують її з народження.

Дитяча інтерактивна гра абетка намальована молодою художницею у своєрідному стилі, який  викликає радість і захоплення навіть у дорослих. Кольорові персонажі передають атмосферу дитинства і безтурботності, де усе яскраве і казкове, а веселі звукові ефекти та запальний музичний супровід розвиває дитячу уяву і підштовхує грати ще і ще.

Головний герой нашої Мишеняткової абетки - це, звичайно, мишеня Круть, яке допомагає малюкам вивчати алфавіт. Дитя може подружитись з мишенятком та разом з ним гратись у веселі ігри різної складності.

www.mousealphabet.com/ua

 

Архів новин