Квести Event-агенція Ovatio
Замовте собі свято

(050) 372 39 91

Ми в соц. мережах:

Квест – це командна, рухлива та одночасно інтелектуальна гра, яка розрахована на те,  щоб цікаво та нестандартно провести час.

Квести проводяться: і для дітей, і для дорослих; і на відкритих територіях, і в закритих приміщеннях; квест можливо провести на будь-яку тему. Для кожного клієнта розробляється особлива програма квесту, обираються завдання, які відповідають темі квесту та можливостям учасників. Квест це гра, яка захоплює абсолютно всіх та одночасно розкриває сильні та слабкі сторони всього колективу загалом та кожного учасника зокрема – в цьому, крім того, щоб добре повеселитись, і є призначення квесту.

Отже, кожен квест розпочинається із поділу на команди, що сприяє налагодженню дружніх стосунків між різними членами колективу, створює нові умови для учасників гри, тобто допомагає здружитися дітям, чи прийняти нову людину в колектив, якщо це корпоративний квест.

Завдання квесту (знайти скарб, розгадати загадку, тощо) вчать учасників підтримувати один одного та розкривають прихований потенціал гравців. Завдяки простим, але цікавим завданням, які допомагають креативно мислити, учасники активно відпочивають та спілкуються, що в подальшому допомагає вирішувати конфлікти в середині колективу, знову ж таки незалежно від аудиторії (діти це чи дорослі). Фішкою квестів є те, що це активна гра, тобто створюється жартівлива модель критичної ситуації, що дає змогу визначити, як поводитимуть себе гравці у реальній стресовій ситуації та сприяє подальшій взаємопідтримці в середині колективу.

Завдяки квесту діти активно проводять час, розвиваються та отримують нові емоції. А корпоративні квести сприяють поліпшенню стосунків в колективі, одже і покращення якості роботи працівників.

Архів новин