Організація дня народження: дитячий День народження, дитячі свята Львів, організувати дитяче свято Event-агенція Ovatio
Замовте собі свято

(050) 372 39 91

Ми в соц. мережах:

Організація дитячого свята

Дитячий день народження: розплановане свято чи головний біль?

Для більшості батьків день народження дитини – це справжнє випробування. Що подарувати, де святкувати, чим пригостити? Як розважити невгамовну малечу? І, зрештою, як зберегти дітей і приміщення цілими та неушкодженими?

З цим Вам з задовленням МИ допоможемо !

Ми пропонуємо Вам допомогу при організації дитячого Дня народження, хрестин, першого постригу, першого причастя, Дня ангела, Новорічного свята - заходів будь-якого масштабу і на будь-яку тематику!..

Сценарій дійства має бути оригінальним, враховувати усі моменти: кількість, характер та вікову категорію діток, їхні захоплення та інтереси. Наші актори-аніматори мають великий досвід роботи з дитячою аудиторією, швидко адаптуються до поведінки дітей, розважають і водночас розвивають їх навички та здібності.

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧОГО СВЯТА "ПІД КЛЮЧ"

СЮРПРИЗ-ПРИВІТАННЯСЮРПРИЗ-ПРИВІТАННЯ
 АНІМАТОРИ
ДИТЯЧІ ВЕЧІРКИДИТЯЧІ ВЕЧІРКИ
МАЙСТЕР-КЛАСИ МАЙСТЕР-КЛАСИ
ДИТЯЧІ ЗАБАВЛЯКИДИТЯЧІ ЗАБАВЛЯКИ
ШОУ МИЛЬНИХ БУЛЬБАШОКШОУ МИЛЬНИХ БУЛЬБАШОК
КВЕСТИКВЕСТИ
ШОУ-ПРОГРАМИ
Хрестини ХРЕСТИНИ
ДІТИ НА ВЕСІЛЛІ ДІТИ НА ВЕСІЛЛІ
ОФОРМЛЕННЯ СВЯТАОФОРМЛЕННЯ СВЯТА
ФУРШЕТ

Щодня наші спеціалісти працюють над розробкою нових креативних ідей, які можна втілити на Вашому святі. Ми не любимо шаблонів та одноманітності, застосовуємо новітній підхід і системність у роботі. Група професіоналів є в курсі всіх новинок, які диктує Європа, Америка та успішно втілюють в Україні. Немає таких бажань, які ми не змогли б втілити

«Ovatio!» - це бурхливі оплески захопленої публіки. Саме таку реакцію ми очікуємо від своєї роботи! Адже все ми робимо від щирого серця!

 

Архів новин