Дитячі вечірки Event-агенція Ovatio
Замовте собі свято

(050) 372 39 91

Ми в соц. мережах:

Як відсвяткувати День народження тінейджера?

Ваша дитина вже виросла, і костюмовані аніматори вже не актуальні?.. Ми знаємо, як зробити так, щоб друзі та однокласники заздрили імениннику!!!

Дискотеки та вечірки завжди приваблювали молодь запальними танцями, неординарними конкурсами, та можливістю відчути себе зіркою на власному святі!

Ми пропонуємо влаштувати класичний або тематичний варіант дискотеки: дискотека в форматі клубного party (DISCO, DISCO-HOUSE, TECHNO, R`n`B, Old School RAP), гавайська вечірка (з використанням гавайської клубної музики), кантрі-вечірка, українська дискотека, і навіть для найменших карапузів в нас знайдеться що запропонувати - мульт-паті !!!

А також: костюмовані вечірки у будь-якому музичному стилі з елементами вибраної тематики:

 

 

 

 

 

 

 

Безпосередньо на святі Ваших дітей розважатимуть ведучі (один або двоє), DJs, MC, PJ, і навіть ростові ляльки! Також Вас чекатиме: дрес-код, фейс-контроль, боді-арт, конкурси, танцювальні майстер-класи, подарунки та багато іншого!..

Дискотека сьогодні - це складне дійство з використанням сучасного світлового та звукового обладнання. Застосування такої техніки відкриває багато можливостей, але й потребує високопрофесійного підходу. Музична мода змінюється швидко, водночас популярними є декілька напрямків та стилів.

Ми допоможемо Вам розібратись у цьому розмаїтті та організувати дискотеку, про яку мріє кожна дитина!

 

Архів новин