Ексклюзивні екскурсії Львовом!!! Event-агенція Ovatio
Замовте собі свято

(050) 372 39 91

Ми в соц. мережах:

Екскурсії Львовом

Бурхлива і надзвичайно цікава історія унікального українського міста Львова налічує сім з половиною віків. Львів постав у середині XIII століття, як столиця могутньої східноєвропейської держави – Галицько-Волинського князівства.

Історія Львова настільки ж яскрава та дивовижна, як і саме місто, насичена цікавими подіями та знаменитими постатями. Сьогодні Львову вже понад 750 років і йому є Вам про що розповісти. Місто, яке було засноване на перетині вигідних торгівельних шляхів скоро розцвітало та розвивалося, ставши одним із головних торгових центрів середньовічної Європи. Згодом, переходячи під влади багатьох європейських країн, зокрема Польщі, Австрії, Німеччини та Росії, Львів перебирав від кожного зі своїх загарбників якусь частину культури та знань, з часом перетворившись не лише на перлину архітектури, але й столицю сучасного наукового, духовного та мистецького життя...

Пропонуємо Вам відвідати наші ексклюзивні екскурсійні програми, щоб побачити все на власні очі... Отже, перелік екскурсій:

1. Місто в мурах

Пропонуємо вам подорож у минуле, коли Львів оточували неприступні мури, в золотий вік міста, коли його не міг здобути жоден ворог, а львівські купці і ремісники диктували цінову політику на все королівство Речі Посполитої, в часи, коли на площі Ринок спалювали відьом і коханці страждали через віросповідання, а поряд відкривалися перші друкарні, отці єзуїти засновували університет і відкривали пивоварню, кожна етнічна громада мала своє самоврядування, в латинському катедральному соборі проповіді виголошувались одночасно польською і німецькою, і сам король був змушений просити в міста грошову позику, а місто могло йому відмовити.

 

2. Храми  старого Львова

Львів – місто на кордоні двох великих культур, католицької та православної. Не дивно, що у всі часи воно було своєрідним фронтом прихованої релігійно-політичної боротьби. Окрім того у Львові спокон віків існували великі громади вірмен та євреїв, що також сповідували свою віру. Недарма Львів так часто порівнюють з Вавилоном. Під час цієї екскурсії ви зможете не тільки відвідати всі храми середмістя, але і дізнатися більше про історію релігій у Львові.

 

3. Княжий Львів

Княжий Львів. Місто, якого немає. Центром Львова не завжди була площа Ринок. За короля Данила Львів був давньоруським градом, згрупованим довкола княжого замку на Замковій горі. Дуже мало відомо нам про Львів тих часів. Залишилось лише 5 храмів, закладених у ХІІІ ст. Запрошуємо вас на прогулянку по давньому минулому, коли Львів був столицею Руського королівства.

 

4. Лівий берег

Річка Полтва давно вже похована під землею, але дотепер два її береги відчутно різняться між собою. Ми пропонуємо Вам вийти за середньовічні мури, перетнути Полтву і прогулятись по Лівому березі. Ще в середньовіччі тут був перший громадський парк міста і собор св. Юра, покровителя Львова, заснований ще у ХІІІ ст. З приходом Австрії, коли міські мури розібрали, лівий берег почав активно забудовуватись, тут постала будівля галицького парламенту і виріс новий фінансовий район міста, такий собі львівський «Уолл-стріт» ХІХ ст. І саме тут, на лівому березі, була винайдена перша в світі гасова лампа.

 

5. Львів богемний

За Австрії Львів часто називали «кляйне Віен» - «маленький Відень». Будучи столицею найбільшого коронного краю, він скоро підхоплював всі європейські новинки, і кава була однією з них. Недарма одну з перших кав’ярень у Відні відкрив галичанин Юрій Кульчицький. Традиційно для Європи того часу кав’ярні відігравали важливу роль у житті львівських художників і письменників. І сьогодні Львів залишається містом кави і культурною столицею України, а кава і мистецтво нерозривно пов’язані між собою. Пропонуємо вам тур сучасними львівськими кав’ярнями і галереями, які розкажуть про історію міста не менше, ніж відомі історичні пам’ятки.

 

6. Історія вулиці

Історія однієї або кількох львівських вулиць з детальним оглядом пам’яток по маршруту. Варіанти маршрутів:

Львів – місто легенд. Кожна вулиця тут має свою індивідуальність, свою історію і своїх привидів. В той же час, історія кожної вулиці містить в собі відображення історії всього міста. Ми пропонуємо вам познайомитися з деякими з львівських вулиць ближче, дізнатися, як вони народжувались, росли, які імена носили в різні епохи, і як стали такими, якими ми знаємо їх тепер.


Замовити екскурсію
Залишити коментар

Ольга
11:36
04 січня 2013
Завжди мріяла побувати на вузеньких вуличках Львова, познайомитись з історією цього міста... Дуже дякую за чудову екскурсію!!!

Архів новин