Дитяче свято у садочку "Дивосвіт" Event-агенція Ovatio
Замовте собі свято

(050) 372 39 91

Ми в соц. мережах:

В гостях у казки

     Для дітей садочку "Дивосвіт", що на вул. Сміливих, 26, ми організували свято "В гостях у казки". Були запрошені казкові герої, які забавляли діток різноманітними піснями, танцями, виставами та іграми. Дітки були в захопленні від святкової програми.

     Було приємно чути щирий дитячий сміх, коли прийшли Гуфі та Мікі. Дітки допомагали незграбному Гуфі долати перешкоди на шляху до олімпіади. А казкові ельфи співали пісні, танцювали, розповідали діткам, що вони полюбляють робити та забавляли їх рухливими іграми. Малята жваво давали відповіді на смішні запитання Маші (з мультика "Маша та Ведмідь) та із захопленням спостерігали за тим, як у чарівній книзі казок все перемішалося: в одній казці зустрілися Лисиця Аліса - з мультфільму "Буратіно", Кіт у Чоботях - з однойменного мультика та кумедна Маша - з відого усім дітлахам мультсеріалу "Маша та Ведмідь".

    Наприкінці свята кожна дитина отримала подарунок від чарівної Феї. Не лише діти, але й дорослі були в захопленні від свята та ще довго ділилися позитивними враженнями.

Відео дивіться ТУТ

Дитяче свято у садочку "Дивосвіт" Дитяче свято у садочку "Дивосвіт" Дитяче свято у садочку "Дивосвіт" Дитяче свято у садочку "Дивосвіт" Дитяче свято у садочку "Дивосвіт" Дитяче свято у садочку "Дивосвіт" Дитяче свято у садочку "Дивосвіт" Дитяче свято у садочку "Дивосвіт" Дитяче свято у садочку "Дивосвіт" Дитяче свято у садочку "Дивосвіт"

Архів новин