ІІІ Свято сиру і вина у Львові Event-агенція Ovatio
Замовте собі свято

(050) 372 39 91

Ми в соц. мережах:

Свято сиру і вина у Львові

Свято сиру і вина вже вкотре збирає справжніх гурманів Львова для того, щоб розкрити секрети сироваріння та ознайомити публіку з традиціями виноробства у Львові. Ярмарок сирів та вин тривав з 19 по 21 жовтня. Усі бажаючі мали змогу побачити, скуштувати та придбати продукцію як великих виробників та імпортерів, так і регіональні органічні продукти.

ТМ “Добряна” в свою чергу представила львів’янам і гостям міста широкий асортимент сирів, серед яких “Король Артур”, “Качіотто”, “Брі”, “Камамбер”, “Рокфор”, “Моцарелла” та багато інших. Кожен охочий міг одразу ж продегустувати представлені сири та дізнатись безліч смачних та корисних рецептів легких закусок із використанням сирів ТМ “Добряна”, якими ділився спеціально запрошений шеф-кухар ресторану «Рафаель» Андрій Климович.

Івент-агенція "Ovatio!" успішно організувала участь ТМ "Добряна" на фестивалі сиру і вина - всі сири були продані і всі залишились задоволені!..

рекламна кампанія  свято сиру і вина рекламна кампанія  свято сиру і вина рекламна кампанія  свято сиру і вина рекламна кампанія  свято сиру і вина рекламна кампанія  свято сиру і вина рекламна кампанія  свято сиру і вина рекламна кампанія  свято сиру і вина

У рамках свята, 20 жовтня, відбувся традиційний День Сирника, спонсором якого виступив Львівський молочний комбінат. Кожен охочий міг скуштувати гігантський львівський сирник, випечений за стародавніми рецептами з 200 кілограмів натурального молочного сиру ТМ “Добряна”.

ВІДЕОРОЛИК:

Свято сиру і вина у Львові (19-21 жовтня 2012р.)

Архів новин